Preview Mode Links will not work in preview mode

Fitness Academy

Dec 14, 2018

Poznáte bezkalorické sladidlo Stéviu? V tejto časti Fitness Academy sa dozviete, čo všetko v sebe ukrýva bylinka Stévia, aké sú jej výhody a účinky a prečo je výbornou prírodnou alternatívou cukru. Viac o zdravom sladení a jeho výhodách pre zdravie zistíte vo videu.

 Viac o Stévii sa dozviete...


Dec 14, 2018

O kokosovom oleji sa toho povedalo a napísalo skutočne veľa. Určite ani vám neunikli tvrdenia o jeho dobrých či zlých účinkoch. Čo je však pravda a čo mýtus? V dnešnej časti Fitness Academy sme sa pozreli na mýty a fakty, s ktorými je kokosový olej najčastejšie spájaný. Tak čo, ktoré z nich vás...


Dec 13, 2018

V tejto časti Fitness Academy sa dozviete všetko o smaragdovom nutričnom poklade - Chlorelle. Okrem jej hlavných benefitov vám kulturista Janko Král prezradí aj to, na čo si pri jej užívaní treba dať pozor.

Prijímate Chlorellu pravidelne? Pochváľte sa svojimi skúsenosťami s konzumáciou tejto zelenej...


Nov 2, 2018

Magnézium je jeden z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele. Aj preto sme sa v dnešnej časti Fitness Academy bližšie pozreli na jeho blahodárne účinky, o ktorých ste možno ani netušili. Objasníme vám tiež príznaky jeho nedostatku a poradíme vám ako zistiť, či trpíte jeho deficitom aj vy. Aj...


Nov 2, 2018

V tejto časti Fitness Academy vám prezradíme niečo viac o kofeíne. Prečo jednému človeku dodá šálka kávy potrebnú energiu, a druhému spôsobí únavu a nesústredenosť? Ako vplýva kofeín na fyzický a silový výkon? Aj na tieto otázky vám odpovie kulturista Ján Král.

Viac o Kofeíne sa dozviete...