Preview Mode Links will not work in preview mode

Fitness Academy

Jul 4, 2024

U umelých sladidiel sa často riešia, či sú nebezpečné, alebo pre naše telo naopak nepredstavujú žiadne riziko🤔. V dnešnom článku si rozoberieme tie najznámejšie druhy a zároveň si povieme, ako je to u nich so sladivosťou.

V tejto epizóde sa dozviete:
🔸Čo sú to umelé sladidlá?
🔸Ako...


Jun 19, 2024

L-karnitín všetci známi predovšetkým ako spaľovač, ktorý nám pomáha chudnúť tuk, a tým sa zbavovať prebytočných kilogramov🙌. To však nie je jeho jediná funkcia. V dnešnom videu si preto viac rozoberieme všetky schopnosti tejto aminokyseliny 👨‍🏫.

Vo videu sa dozviete:
🔸Čo je vlastne...


Apr 18, 2024

O funkcii sacharidov v jedálničku sa často špekuluje 🧐. Niekto na ne nedá dopustiť, ale iní ľudia ich zase démonizujú 👿. Poďme si urobiť raz a navždy jasno v tom, akú rolu majú v jedálničku športovca a ako pomáhajú budovať svaly 💪. Pozrieme sa bližšie aj na najlepšie zdroje komplexných...


Jan 31, 2024

Poznáte zázračné účinky Ashwagandhy, nazývanej tiež indický ženšen, zimná čerešňa či withania opojná? V tejto časti Fitness Academy sa dozviete, ako Ashwagandha pôsobí na stres, pretože hlavným a najčastejšie skúmaným benefitom ashwagandhy je jej vplyv na zvládanie stresu. Patrí totiž medzi...


Dec 20, 2023

Raz môžeme mať top formu, ale ďalší deň sa prebudíme a vidíme, ako sme zaliatí💦. Naše telo skrátka zadržiava viac vody, a tak svaly, ktoré ešte včera boli vidieť, sú dnes ukryté. V dnešnom videu si vysvetlíme, čo má na množstvo vody v tele vplyv a ako sa vyhnúť zavodneniu🤔.

V epizóde sa...